Підписатись на новини

 

Зворотний дзвінок

Немає часу подзвонити? Закакажіте зворотний дзвінок і ми обов'язково зв'яжемося з Вами!
Як до Вас звернутися? *
Тип послуги: *
Ваш телефон: *
З якого питання:

Залишити звернення

Щоб залишити відгук, заповніть форму нижче.
Як до Вас звернутися?: *
Тип послуги: *
Ваш телефон: *
Ваш Email: *
Тип звернення: *
Тема звернення:
Ваше звернення:
Максимально докладно опишіть проблему
Перевірте свою адресу
на можливість підключення
Залиште скаргу або відгук
щоб поліпшити нашу роботу
ІНТЕРНЕТ ДЛЯ БІЗНЕСУ ТЕЛЕБАЧЕННЯ КАРТА ПОКРИТТЯ ОБЛАДНАННЯ АКЦІЇ

Список каналів з 01 січня 2017 року

Опубліковано: 20.12.2016
Шановні абоненти кабельної мережі
 
            C 1-січня 2017 вступає в силу закон про зміну складу універсальної програмної послуги (УПП). Згідно з ним, до складу УПП входять телерадіопрограми: ВАТ «Національна громадська телерадіокомпанія України» (нині в процесі створення), парламентський телеканал «Рада», а також місцеві та регіональні ефірні аналогові і цифрові телеканали, кажуть в межах не більше однієї області і не здійснюють ретрансляції програм інших мовників і не володіють іншими ліцензіями на ефірне мовлення в інших областях.
            При цьому, загальнонаціональні комерційні телеканали виключаються зі складу УПП і переходять до договірних відносин з провайдерами.
            Зараз триває переговорний процес між телеканалами та провайдерами щодо подальших умов співпраці. Медіагрупи назвали таку вартість свого контенту для мереж платного ТБ: «1 + 1 медіа» і StarLightMedia - по 75 коп. з абонента за пакет всіх каналів групи; «Медіа Група Україна» - 45 коп. з абонента за пакет всіх каналів групи; Inter Media Group - 3 грн з абонента за пакет всіх каналів групи.
Однако, у медиагрупп есть определенные условия ретрансляции их каналов:
- Продажа всех каналов одним пакетом, а не поштучно;
- Обязательное размещение всех их каналов в общедоступный пакет (общее количество каналов всех четырех групп - 24).
Виконання цих умов ставить кабельного оператора в вкрай скрутне становище так як:
  • обмежений частотний ресурс кабельної мережі буде примусово заповнений каналами цих Медіагруп, при цьому деякі з них умовно цікаві глядачеві.
  • Вимога розміщення всіх цих каналів в загальнодоступному для всіх абонентів пакеті призведе до того, що з 1 січня 2017р. стане неможливо виділити окремо «Соціальний» пакет, що включає 13 каналів УПП і кілька найбільш соціально значущих загальнодержавних телеканалів при тому, що загальна можливу кількість телевізійних каналів в ньому - трохи більше 20. Як наслідок цього - велика частина наших абонентів, що користуються послугами пакету «Соціальний », будуть змушені перейти на більш дорогий пакет, або відмовитися від послуг кабельного телебачення. Кабельне телебачення хочуть зробити «елітної», а не загальнодоступною послугою для всіх верств населення.
  • за поширення каналів в мережах аналогового і цифрового ефірного, супутникового телебачення медіагрупи платять дуже великі гроші операторам зв'язку. Але тільки з провайдерів програмних послуг і, як наслідок, з абонентів кабельного телебачення вони хочуть отримувати гроші за надання доступу до своїх програм, гранично насиченим рекламою. Причому, ця плата, відповідно до умов приєднання до договору, зросте вже в жовтні 2017р.
З цих причин кабельні оператори хочуть знайти взаємоприйнятні рішення і домовитися з медіагрупи, але на сьогоднішній день ми не почуті, наша думка ними в розрахунок не береться.
 Відповідно до Закону України до 1 січня 2017р. провайдер програмних послуг «САНА ПЛЮС» повинен або укласти договори з медіагрупи, або вимкнути ці канали.
Ми сподіваємося, що здоровий глузд у наших партнерів по переговорам візьме верх, але про всяк випадок приготували для Вас новий частотний план. Будь ласка, ознайомтесь з ним (Перелік каналів).
Компанія
Інформація про компанію
Новини компанії
Вакансії
Контактна інформація
Послуги
Інтернет для дому
Інтернет для бізнесу
Інтернет + КТБ + ОТТ
Телебачення
Відповіді на запитання
Оплата послуг
Загальні питання
Налаштування роутерів
Партнерам
+38 (048) 777-94-10 +38 (048) 731-17-33 alfa-office@odessa.tv
Підтримка
+38 (099) 415-22-11 +38 (093) 684-22-11 +38 (098) 894-22-11 alfa-support@odessa.tv
Обладнання
Роутери та хаби
ТВ-тюнери
HDMI-кабель
IPTV-приставки
Наші партнери: sdf   sdf   sdf   sdf      
Цей сайт використовує файли cookie, щоб забезпечити необхідну функціональність сайту. Використовуючи наш сайт, ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності.